سفر مولوی عبدالحمید به تهران برای دیدار با هاشمی

سفر مولوی عبدالحمید به تهران برای دیدار با هاشمی

مولوی عبدالحمید که با پاسخ منفی مراجع تقلید سفر چندی قبل وی به قم ناکام ماند، تلاش می کند این بار با سفر به تهران با برخی چهره های نزدیک و تاثیر گذار دولت برای پیگیری برخی مطالباتش دیدار کند.

بر اساس برخی پیگیری های خبرنگار جهان نیوز، مولوی عبدالحمید در این دیدار قرار است خواسته هایی را با آقای هاشمی رفسنجانی مطرح کند.

گفته می شود در راس این خواسته ها درخواست برای در اختیار گرفتن یک مسجد در تهران برای فعالیت مذهبی و استفاده از نزدیکان وی در پست های مدیریتی در سطح بالای کشور قرار دارد.


در حال حاضر برخی نزدیکان مولوی عبدالحمید در پست های مهم استانداری سیستان و بلوچستان و برخی مدیریت های مهم فعالیت می کنند.

گفتنی است پیش از این دولت به برخی خواسته های مولوی عبدالحمید پاسخ چندان مثبتی نداده و وی قرار است در این دیدار گلایه هایی را مطرح کند تا آقای هاشمی برخی مطالبات وی را از روحانی درخواست نماید.

این در حالی است که چندی قبل نیز پیگیری هایی توسط علی اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان به اتفاق تنی چند از نمایندگان این استان در مجلس صورت پذیرفت که مقدمات سفر آقای هاشمی رفسنجانی به این استان فراهم شود.

برخی گمانه زنی ها حاکی است که مولوی عبدالحمید در این دیدار برای سفر آقای هاشمی رفسنجانی به سیستان و بلوچستان نیز تلاش خواهد کرد.

در همین حال قرار است مولوی عبدالحمید دیداری با یونسی، معاون اقوام رییس جمهور و برخی مسؤولین دولت تدبیر و امید نیز در تهران داشته باشد.

آقای هاشمی رفسنجانی چند روز قبل با برخی نمایندگان ادوار سیستان نیز دیدار کرده بود.

+نوشته شده در ۱۳٩۳/٤/٢۱ساعت٢:٠٥ ‎ق.ظتوسط سیدابوالقاسم نبوی | نظرات ()
طبقه بندی: ()