تعبیرجالب لیبرمن از تهدیدهای نتانیاهو ضدایران

روزنامه جروزالم پست (JPost) نوشت: «آویگدور لیبرمن وزیرخارجه سابق رژیم صهیونیستی با حمله به نتانیاهو گفت: "او توانایی مدیریت مسئله ایران را ندارد."»

به نقل از جروزالم پست، او در گفتگو با یدیعوت احرونوت گفته است: «بهترین راه برای جلوگیری از هسته ای شدن ایران برکناری نتانیاهو است.»

لیبرمن گفت: «نتانیاهو قدرت اداره موضوع ایران را ندارد و این مسئله در همه زوایای آن بیش از حد برای او بزرگ است.

او سگی است که پاس می کند اما دندان نمی گیرد.

خلاصه این که آنقدر زیاد درباره همه گزینه ها حرف زدیم که دیگر کسی ما را جدی نمی گیرد.

و اکنون که دوباره حرف می زنیم، دارند فقط به ما می خندند.»

او همچنین گفت: «توافق ایران را به ابرقدرت منطقه تبدیل می کند.»

او توصیه کرد: «برای پرداختن به مسئله ایران باید خلاق و مصمم باشی و بدانی چطور تصمیم های سخت بگیری.

نتانیاهو هیچ کدام از این ها نیست.»

او همچنین به نتانیاهو پیشنهاد کرد: «اگر میخواهی شلیک کنی ، شلیک کن. حرف نزن.»

 

در این پست 1 نظر وجود دارد که در قسمت نظرات میتوانید مشاهده فرمائید
/ 1 نظر / 67 بازدید
سعید

تقدیم به ظریف اینستاگرام دکتر وحید یامین پور: خون آشام پاریسی... قاتل فرانسوی. .. تاجر خون های آلوده... صادرکننده ی ایدز به ایران... باز هم دلواپسان شلوغ کردند؛ این چه بامبول جدیدی است که درآورده اید!!؟ فابیوس؛ وزیر محترم امور خارجه فرانسه در راه ایران است... این یعنی: دنیا دارد به ما لبخند میزند!! یعنی ما از انزوا خارج شدیم!! یعنی به دروازه های تمدن بزرگ رسیدیم!! اینکه فابیوس چند سال پیش از همجنس بازان فرانسوی خون گرفته و به هموفیلی های ایرانی تزریق کرده؛ یک واقعه کهنه ی تاریخی است... اینکه او نخستین کسی است که یکباره 976 نفر از بیماران ایرانی را به HIV و هپاتیت C مبتلا کرده؛ چه ربطی به توافق هسته ای دارد!؟ مگر او مقصر است!؟ ما به خون نیاز داشته ایم و او هم در اقدامی انسان دوستانه؛ کمک مان کرده است!! این ما بودیم که باید دقت میکردیم و همینطور به او اعتماد نمیکردیم!! مگر همین الان اعتماد نکردیم!؟ دنیای امروز؛ دنیای معامله است!! فابیوس به سعودی ها جنگنده بمب افکن میفروشد برای کشتن یمنی ها و به ایران پژو میفروشد که برویم تفریح!! مگر چند روز پیش که وزیری از آلمان آمد؛ کسی حرفی زد!؟ حالا آلمان صادرکننده ی