در حدیبیه دلواپسان بودند یا بی بصیرتان؟

متن پیام این است:

 

آهای دلواپسان آهای.............. اگر شما درسال ششم هجرت. همراه پیامبر برای حج بودید چکار میکردید پیامبر پس از هجرت ازمکه و پس از گذشت شش سال جنگ با کفار قریش (جنگ بدر -احد- خندق........) تصمیم گرفت با تعدادی ازمسلمانان از مدینه عازم مکه شود ... وقتی به نزدیکی مکه رسیدند (حدیبیه) نماینده ای را جهت مذاکره با کفار فرستاد ند.

 

 اما کفار. نماینده پیامبر را باز داشت کردند... پس از چند روز که پیامبر. را پشت درهای مکه نگه داشتند. آن حضرت را به داخل مکه راه ندادند... در آن شرایط سخت پیمانی را با پیامبر. منعقد کردند..(جای دلواپسان خالی بود آنجا) البته چند نفری. به متن صلح نامه اعتراض داشتند که به فرمان پیامبر ساکت شدند آهای دلواپسان آهای رسایی آهای کوچک زاده آهای کاسبان تحریم آهای..... کجا بودید به صلح. نامه پیامبر. اعتراض کنید... این قسمتی از متن صلح نامه هست : قریش موافقت نکرد که در بالای صلح نامه نام خدا نوشته شود قریش موافقت نکرد در صلح نامه. اسم محمد را به عنوان پیامبر بیاورند هرکس از قریش ومکه به سوی مدینه فرار کند مسلمانان باید او را تحویل قریش دهند اما هرکس از مسلمان به. سمت مکه فرار کند قریش آنهارا بر نمیگرداند و.. امسال پیامبر وارد مکه نشود واز همین جا بر گردد از سال بعد آن هم فقط مدت سه روز..... و.... آهای دلواپسان کجا بودید که به پیامبر ایراد بگیرید پیامبر خدا را از خانه خدا محروم کردند اورا به پیامبری قبول نکردند اورا بیرون کردند اما می دانید چه شد؟ دوسال بعد همین پیامبر مکه رافتح کرد آیا میدانستید که نامه دعوت به اسلام پادشاه ایران. و روم را پیامبر بعد از فتح. مکه. نوشتند آری پیامبر میدانست که باید. اول اقتدار پیدا کند بعد نامه بنویسد او میدانست که ابن صلح نامه مقدمه پیروزی مسلمانان هست او می دانست زمانی که در ضعف هست نباید نظرات خود را به کرسی بنشاند او می دانست که باید به آینده فکر کرد او می دانست که اگر نام خدا را ار صلح نامه حذف کنند ویا. اورا به پیامبری نخوانند قرآن خدا غلط نمیشود

 

 

 آهای دلواپسان کجا بودید امروز استخراج حوزه مشترک گازی پارس جنوبی که توسط قطر به. یغما می رود ارزش اقتصادی چندین برابری انرژی هسته است آهای دلواپسان اگر یک بیمار سرطانی داشتید که داروی درمان او در کشور به قیمت خود رو سواری شما. هم یافت نمیشد آنگاه جور دیگری دلواپسی میکردید اگر مثل جوانانان فعال این مرز بوم تمام دارایی خود و اقوام تان را در گرو بانک گذاشته بودید و کارخانه و کارگاهی. تجهیز کرده بودید و الان کالای تولیدی شما را به جرم تحریم در هیچ کشوری نمی توانستید صادر کنید آنگاه دلواپسی میکردید؟ آیا اگر یکی از خانواده تان. نیازمند دارویی بود حاضر بودید تمام هستیتان را بدهید وآن دارو را بدست بیاورید و نمی توانستید. دلواپسی میکردید؟ آیا اگر مالک کارخانه ای بودید وفقط برای یک قطعه کوچک فنی آن کارخانه برای اینکه از کار نیافتد حاضر بودید. کل درآمد سال کارخانه. را بدهید. اما. به جرم تحریم پیدا نمی کردید دلواپسی میکردید؟

 آیا اگر. نتیجه یکسال فعالیت اقتصادی کارخانه شما با هزار. ویک ترفند صادر شود و ارز آن توسط فلان صرافی در. فلان کشور دود هوا شده بود دلواپسی میکردید؟ آیا فرزند شما اکنون به دلیل تعطیلی فلان کارخانه. به علت نخریدن کالایش (به جرم تحریم) اخراج وخانه نشین شده بود دلواپسی میکردید و...

 

آهای دلواپس آهای........ ارزش انرژی هسته ای ز ارزش مکه بالاتر نیست هر زمان بخواهیم به مکه می رویم سال بعد سالهای بعد ارزش انرژی هسته ای از نام خدا بالاتر نیست ارزش انرژی هسته ای از نام پیامبر بالاتر نیست ارزش انرژی هسته. ای از ارزش جوانان این مرز وبوم که عاشق کار. و تلاشند اما کاری نیست بالاتر نیست ارزش انرژی هسته ای از تعطیلی پارس جنوبی بالاتر نیست ارزش انرژی هسته ای از احساس پوچی و خستگی این نسل بالاتر نیست آهای دلواپسان انرژی هسته ای را همیشه میشود داشت اما. پارس جنوبی را نه انرژی هسته ای را هر وقت. اراده کنیم می توان داشت اما ابن جوانان واین نیروی کار جوان فعال خلاق اگه از دست برن نمی توان احیا کرد انرژی هسته ای را هر زمان اراده کنید دارید اما بازار های کالاهای تولیدی ازدست رفت دیگه رفته انرژی هسته را میشود برگرداند اما جان بیماری سرطانی و..دیگه بر نمیگردد انرژی هسته ای را میشود برگرداند اما............ ادامه دارد


پاسخ :

 

درصلح حدیبیه دلواپسان دل در گرواطاعت مطلق از رهبری داشتند ، آنجا بی بصیرتان عافیت طلب بودند که فریاد اعتراضشان از حلقوم عمر علیه پیامبر(ص) شنیده شد.

اما....

اما....

اما....

افسوس...

افسوس....

افسوس در صفین ....

دلواپسان در کنار علی(ع) بودندوقتی بی بصیرتان با شمشیر جهلشان مالک را از جنگ منصرف کردند.

دلواپس مالک بود که می دید چگونه  بی بصیرتی هچون خوره به جان لشکر علی(ع) افتاده .

فریاد می زدند آهای مالک .... ما با مسلمان نمی جنگیم...

آهای دلواپس .... ما با قران نمی جنگیم ....

آهای دلواپس.... جنگ بس است ....

آهای مالک ..... مذاکره .... مذاکره...

دلواپسان دیدند  که چگونه از خط قرمز علی (ع)  عبور کردند وابوموسی را حکم قرار دادند.

وقتی بی بصیرتان قرآنهای سرنیزه را با قرآن مجسم عوض کردند دلواپسان فهمیدند که آنان مقهور جهل خویش شده اند.

دلواپسان دیدند که چگونه خوارج شکل گرفت .

دلواپسان فهمیدند که دلواپسی شان بی مورد نبوده  وقتی شمشیر خوارج  ، اسوه عدالت را به شهادت رساند.

 

مقایسه:

-         مکه دوسال بعد از صلح حدیبیه فتح شد.

-         بعداز پذیرش داوطلبانه تعلیق دردوره اصلاحات (خاتمی)*فتوحات ما از این قرار بود:

ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت !!!

تحریم های بیشتر !!!

گردنکشی های دشمنان و گزینه هایی که یکی یکی روی میز رفت !!!

 

-         آیا با امضای توافقنامه  داروی درمان به ما می دهند؟!!! منتهای بی بصیرتی است که باور کنیم آنان به  تعهدات خود عمل می کنند .

آزموده راآزمودن خطاست.!!!!!!!!!!!

-         ادعا شده قیمت دارو معادل قیمت خودروی دلواپسان است . اگر چنین است دارو قیمتش ارزان است .چون اکثر دلواپسان خودرویی ندارند .بنظر می رسد دلواپسان را با آقازاده ها اشتباه گرفتند.

رهبری فرمودند مشکل اقتصاد داخل کشورحل می شود، پس اینقدر مشکلات اقتصادی را به تحریم ها گره نزنید.

-         ارزش انرژی هسته این به این استکه قرآنمی فرماید:« ولن یجعل الله للکافرین علی المومنین سبیلاً» یعنی نهی ازی وابستگی به بیگانه .

 

-         ادعا شده « انرژی هسته ای را هر وقت اراده کنی می توانی داشته باشی؟»

می گوییم : « بسم الله» ما الان می خواهیم داشته باشیم . این ملت سالها مقاومت کرده اورانیوم را تا 20 درصد غنی کرده ، چهار دانشمند در این راه شهید شده، الان می خواهیم حفظش کنیم ، چرا صدای این ملت را نمی شنوند؟

 

-         سخن پایانی دلواپسان می دانند که باید به توانمندیهای خودشان تکیه کنند ، از بیگانه نهراسند ، گوش به فرمان رهبر ومطیع ولایت باشند......

 


/ 0 نظر / 30 بازدید