غربت امام در بیت امام

– غریبی امام(ره) یعنی شخصی که از دلبستگان آقای منتظری و حامی جریان وی است، امروز نزدیک ترین عنصر تاثیرگذار در بیت امام(ره) می باشد. بله سید سراج الدین موسوی که بخش اول گزارش او منتشر گردید، قدری صبر کنید تا بخش دوم گزارش وی نیز منتشر شود تا مواضع و فعالیت های پنهان و نیمه پنهانش هم معلوم شود. آیا این نشانه مظلومیت و غریبی امام(ره) نیست که سراج در حال تطهیر سازی آقای منتظری و جریان او در بیت امام(ره) می باشد؟ تطهیر سازی شخصی که خون به دل امام(ره) و یادگارش نمود! سراج امروز از چنان تاثیرگذاری در بیت امام(ره) برخوردار است که سیاست های مهم موسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) با نقش اصلی وی تعیین می شود. بعنوان مثال با اعمال نفوذ سراج، عباسعلی روحانی که از نزدیکان آقای منتظری و حامی سرسخت ایشان می باشد به ریاست پژوهشکده امام خمینی(ره) منصوب می گردد. سراج در یک کلام در بیت امام(ره) در پشت پرده نشسته و در حال انجام ماموریت ویژه خود است! آیا غریبی امام(ره) از این بالاتر!

سه  – غریبی امام(ره) یعنی سرپرست(محمد علی انصاری) موسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) و دو نفر از معاونین(خسروی و مقدم) مهم آن، عضو فعال تشکلی سیاسی(مجمع روحانیون مبارز) باشند که در ایام فتنه ۸۸ در مواضع و بیانیه های خود نظام اسلامی(بزرگترین یادگار امام(ره)) را محکوم به ظلم و جنایت کردند! آنها بیانیه ننگین و ضدانقلاب گونه ای چون بیانیه یکم تیرماه ۱۳۸۸ را صادر نمودند و دل دشمنان قسم خورده امام(ره) و انقلاب را شاد ساختند! آیا این نشانه غریبی امام(ره) نیست که اینان می خواهند پاسداران و مروجین آثارش باشند؟

۴ – غریبی امام(ره) یعنی محسن کدیور (از چهره های شاخص جریان فتنه در خارج کشور) در چند مقاله در دفاع از آقای شریعتمداری، تقوا و انسانیت امام(ره) را هتاکانه زیر سوال ببرد و چهره های شاخص مدعی خط امام(ره) همانند آقایان: صانعی، موسوی خوئینی ها، خاتمی و حتی آقای هاشمی رفسنجانی سکوت اختیار کنند و در برابر گستاخی های این شخص به ساحت امام(ره) هیچ نگویند! باید از اینان پرسید، چگونه می توانید دم از امام(ره) بزنید در حالی که در برابر مطالب وقیحانه این شخص که از تربیت یافتگان مکتب فکری خودتان است، هیچ سخن نگویید و خاموش باشید! چشم خود را باز کنید تا ببینید حامی سیاسی تان و فرزند تربیت شده تان چطور بر چهره مهربان امام(ره) چنگ می زند و شما که خود را عاشق و سینه چاک امام(ره) نشان می دهید، خاموش هستید! چطور شما اگر کسی حرفی نسبت به یکی از نوادگان امام(ره) بزند، زمین و زمان را یکی می کنید ولی حالا که بدترین حرف های هتاکانه به ساحت امام عزیز می شود، سکوت می کنید و به دفاع از امامی(ره) که هزاران مرتبه عزیزتر و والاتر از نوادگان ایشان می باشد برنمی خیزید؟! حریم امام(ره) و بیت مکرم و نوادگان ایشان برای ما محترم است و هر شخصی بخواهد به آن توهین کند ما هم با آن مخالفیم و نسبت به آن واکنش نشان می دهیم، ولی صحبت در اینجا از عملکرد یک بام و دو هوای شما می باشد که در برابر توهین به امام(ره) آن هم از سوی عنصر سیاسی جریان خودتان سکوت می کنید ولی در مقابل کوچکترین سخنی در ارتباط با نوادگان محترم امام(ره) فریاد وا اماما اماما سر می دهید و سینه چاک می کنید! انصاف داشته باشید و بگویید آیا چنین وضعی نوعی نفاق نمی باشد؟ آیا این وضع نشان نمی دهد که دلسوزی ها و حمایت های ظاهری شما هم از نوادگان امام(ره) بخاطر منافع سیاسی تان می باشد؟!

 

۵ – غریبی امام(ره) یعنی املاک و اموال در اختیار تشکیلات امام(ره) را به طور نامشروع و رایگان به نزدیکان واگذار کردن! بعنوان نمونه سرپرست دفتر امام(ره)(آقای محمدعلی انصاری)، کاخ مصادره ای متعلق به بنیاد مستعضفان که در اختیار دفتر امام(ره) می باشد را با چه مجوز شرعی بصورت رایگان به آقای خاتمی واگذار کرده است؟ آیا این غربت امام(ره) نیست که ملک در اختیار دفتر ایشان را به شخصی داده اند که آنجا را تبدیل به محل جلسات اصحاب فتنه نموده است؟!

۶ – غریبی امام(ره) را می خواهید ببینید، نگاهی به سه نامه سرگشاده ما خطاب به آقای محمد علی انصاری بیاندازید. طی سه نامه سرگشاده ایشان را نسبت سوء استفاده های حوزه های تحت مدیریتش(آستان مطهر حضرت امام(ره) و موسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره)) مورد پرسشگری قرار دادیم که آقای انصاری تا امروز به هیچ کدام از این نامه ها پاسخ نداده اند. چرا به اسم امام(ره) کارهای نادرست در حرم و موسسه ایشان انجام می شود؟ مگر املاک و اموال آنجا ملک شخصی آقایان است که از آن استفاده شخصی می کنند؟!

۷ – غریبی امام(ره) یعنی در شب سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) در سال ۸۹ که عاشقان خمینی کبیر از سرتاسر ایران به حرمش آمده اند و در سوگ ایشان بر سر و سینه می زنند و مدعیان خط امام در یکی از ساختمان های حرم امام(ره) پذیرای یکی از سران فتنه(مهدی کروبی) باشند و بنحو احسن از ایشان پذیرایی کنند!

 

۸ – غریبی امام(ره) یعنی در کوچه های جماران قدم زدن برای رسیدن به خانه ساده و محقر امام(ره)، ولی در این مسیر خانه های بزرگ و مجللی را ببینی که متعلق به مدعیان خط امام(ره) می باشد. وقتی که از این مسیر عبور می کنیم، بخوبی بی اعتقادی اینان به رسم امام(ره) را متوجه می شویم.

حرف آخر:

درست است که از غریبی امام(ره) گفتیم، شاید بغض مان ترکید که حرکت قلم مان را به این سمت برد ولی حقیقت این است، امروز امام(ره) غریب نیست، چرا که خلف شایسته اش و شاگرد ممتاز مکتب امام(ره) رهبر معظم انقلاب، همانند امام(ره) کشتی انقلاب را هدایت می نمایند و با تمام وجودشان چراغ رسم امام(ره) را روشن نگاه داشته اند.

باید به مدعیان خط امام(ره) گفت این شمایید که خود را به خواب زده اید و نمی خواهید از این خواب گران بیدار شوید، چرا که نفع مادی تان در این خواب می باشد! ولی بهتر است بدانید، یاران امام(ره) و عاشقان خمینی بیدارند و با تیزبینی از راه و رسم ایشان پاسداری می کنند.

/ 1 نظر / 40 بازدید
قلم

سلام.خدا قوت این دغل دوستان که می بینی مگسانند دور شیرینی. امام را نه برای امام بودنش ،نه برای عظمت وکار عظیم انقلابیش بلکه فقط تا زمانیکه برایشان نفع جناحی وسیاسی داشته باشد قبول دارند ولاغیر.