ضرغامی

ضرغامی: تا 6ماه دیگر رئیس صداوسیما هستم/ برای مصاحبه با روحانی 3نفر معرفی کردیم،حیدری را حذف کردند

فرهنگ > رسانه - فارس نوشت:

سید عزت الله ضرغامی در حاشیه اجلاس حکمت مطهردرباره مدت زمان باقیمانده ریاست وی بر سازمان صداوسیما به مزاح گفت: شما چرا کنتور می اندازید؟ کنتوری هم که می اندازید اشتباه است و من تا آبان ماه در خدمت شما هست

ضرغامی درباره اینکه بعد از کرسی صداوسیما برنامه ریزی خاصی دارید؟ عنوان داشت: ما فعلا اینجا خدمت شما هستیم. عجله نکیند. ما روی کرسی؛ زیر کرسی... فعلا در صداوسیما خدمت شما هستیم.

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در بحث تبلیغات ویژه هدفمندی یارانه ها و اینکه برخی منتقدین معتقدند که تبلیغات در این زمینه به حدی زیاد بود که به ضد تبلیغ تبدیل شد، تصریح کرد: کسی این حرف را نزد. مسئولان دولتی ملاک هستند که تمام مسئولان دولتی لطف کرده و تشکر کردند چون سازمان صداوسیما واقعا با اعتقاد نسبت به این مساله کار کرد و همه انها راضی بودند. تنها جمله ای که اشتباها خبرنگارها از قول رئیس هدفمندی آقای شریعتمداری مطرح کردند وایشان بلافاصله با من تماس گرفتند، گفتند که این خبر خلاف است و اصلا چنین حرفی را نزده اند.

 

رئیس رسانه ملی ادامه داد: گویا ایشان در سخنان خود شوخی کرده بودند و گفته بودند که من چیزی را به مزاح می گویم. ما نمی توانیم در این حوزه اطلاع رسانی نکنیم. موضوع بزرگی است که 75 میلیون جمعیت کشور درگیر آن هستند و اگر درست تبلیغات نمی شد؛ مردم سردرگم می شدند. آقای شریعتمداری گفتند جمله ای که من به مزاح گفتم را برخی خبرگزاری ها اشتباه اعلام کردند و گفتند که ایشان گفته که تبلیغات صداوسیما مزاح بود. شوخی بود. خوب؛ این خیلی تفاوت دارد. لازم هم نیست که تکذیب شود. به اعتقاد من به جز بعضی از پایگاه های اطلاع رسانی و بعضی از رسانه های دولت که باید دقیق تر در این مساله برخورد کنند، راه ناصواب رفتند و مطالبی را بیان کردند که برداشت عمومی ایجاد شد که دولت این نارضایتی را دارد. ما همکاری جدی را شروع کرده ایم و نگاهمان هم ملی است و ادامه دارد. فعلا اول راه هستیم و کار زیاد داریم. انشاءالله همکاری هایمان ادامه دارد.

ضرغامی درباره انتخاب مجری های شب گذشته گفت وگوی رئیس جمهور با مردم و رفع اختلافات فی مابین توضیح داد: این موضوع حل شد و طبق قانون و نامه ای که معاون سیما نوشتند؛ به محض اینکه ما مطلع می شویم، هماهنگ می کنیم که این گفت و گو صورت بگیرد. سه نفر را معرفی میکنیم، در این بین هر تعداد که خودشان خواستند، خودشان انتخاب کنند.

وی افزود: سه نفر انتخاب شدند.آقای مرتضی حیدری، آقای عبدالرشیدی و خانم حسنی دخت که با توجه به اینکه رئیس جمهور علاقه دارند مجری ها دو نفر باشند و یکی از آنها هم خانم باشد، از سه نفری که معرفی کردیم، 2 نفر انتخاب شدند . جلسه ای با آنها داشتم و در حضور آقای آشنا و آقای اسماعیلی تذکرات لازم را به عنوان رئیس رسانه ملی و جایگاه مستقل سازمان به طرح سوالات اصلی از رئیس جمهور مطرح کردم که فکر می کنم جلسه دیشب رئیس جمهور یک مقدار متفاوت تر از گذشته بود.

/ 0 نظر / 6 بازدید