عبدالله نوری به خاتمی گفت آنقدر پشت در خانه رهبری بنشین تا اجازه ملاقات بدهند

بعد از آنکه مقام عظمای ولایت در ارتحال همسر و دختر آیت الله روح الله خاتمی ، در پیام تسلیت خود خاتمی (فتنه گر) رو مورد خطاب قرار نداده و در جریان بستری شدن شان اجازه ملاقات به این سید روسیاه نداده و  وی را باغی انقلاب خواندند

 

: محمدحسین صفارهرندی در پنجاه و ششمین نشست ماهانه اساتید بسیجی به نکته دیگری از دست و پا زدن فتنه گران برای احیاء چهره منفور خود اشاره کرد و افزود:

چیزی که از جلسات خصوصی اصلاح طلبان به گوش می رسد این است که انها می گویند باید به هر قیمتی به نظام باز گردیم. اصلاح طلبان اینکه امروز نمی توانند حتی از نزدیکی بیت رهبری هم رد شوند و قدرت چانه زنی با شخص اول مملکت را ندارند ناراحتند.
ارزیابی مدیریت عالی نظام این نیست که اصلاح طلبان نادیده گرفته شوند و می​توان به عنوان یک مرکب و ذائقه سیاسی بر روی آنها حساب کرد ولی مهم این است که سردمداری این جریان به دست چه کسی سپرده می شود و آیا این سردمدار حاضر است در چهارچوب نظام کار کند یا خیر؟
عبدالله نوری، کسی که شعار خروج از حاکمیت را سر می داد، امروز به خاتمی می گوید: اگر من جای تو بودم می رفتم و پشت در خانه رهبری می نشستم تا ایشان اجازه ملاقات دهند. نوری به خاتمی گفته اگر برایت سخت است که تنها بروی من نیز حاضرم همراه تو بیایم تا تنها نباشی.
 آقای هاشمی را نمی توان منفک از جبهه اصلاحات قلمداد کرد. مهدی هاشمی در سال 83 و در مصاحبه با روزنامه usa today گفت که اگر پدر من اینبار رای بیاورد و رییس جمهور شود قانون اساسی را به گونه ای تغییر می دهد که نقش رهبری در آن حداکثر به اندازه نقش تشریفاتی ملکه انگلستان شود.

/ 0 نظر / 62 بازدید