نامه مادر 3 شهید به عفت مرعشی

اینکه خانم عفت مرعشی به نظام و قانون تهمت می زند و ادعا می کنند که نظام مدیون آنها است باید بگویم ما زحمات آقای هاشمی در سال های قبل از انقلاب و زمان ریاست جمهوری را فراموش نمی کنیم اما علاوه بر ایشان افراد زیادی به انقلاب و نظام خدمت کرده اند که هیچ چشم داشتی ندارند و حتی به زبان نیز نیاورده اند.

بتول روزبهانی در ادامه این مطلب تصریح کرد: به خانم عفت مرعشی توصیه می کنم وصیت نامه امام خمینی(ره) را به دقت مطالعه کنند و ببینند که امام فرمودند "ملاک حال فعلی افزاد است".

وی بیان داشت: به خانم عفت مرعشی توصیه می کنم کمی پای صحبت مادران شهدا بنشینید، مادرانی که هنوز چشم به راه فرزندانشان هستند و سال هاست آرزو دارند حتی تکه استخوانی از فرزندشان پیدا کنند، آن زمان این طور از فرزند خود که جرم مرتکب شده و به اثبات رسیده است دفاع نمی کند و به نظام تهمت نمی زند.

مادر شهیدان مومنی خطاب به مادر مهدی هاشمی، تصریح کرد: شما در فتنه ۸۸ موضع خود را نشان دادید و اکنون نیز صادقانه مسیر خود را بیان کنید و از تهمت هایی که به نظام می زنید خجالت بکشید اینکه جرم پسرتان را انکار می کنید و نظام را زیر سوال می برید در حقیقت خیانت به شهدا است.

/ 0 نظر / 22 بازدید